معرفی نماژه

معرفی سامانه و اپلیکیشن نماژه

به نام خدا

در دنیای امروز، دسترسی به اطلاعات داشتن یکی از ارزشمند ترین چیز هایی است که در هر کسب وکاری می تواند ضامن بقا، پیشرفت‌کار یا شکست و عدم موفقیت آن گردد. PMIS یا سیستم های مدیریت اطلاعات پروژه یکی از چیزهایی است که می‌تواند به مدیران و دست اندرکاران پروژه کمک کند تا به اطلاعات مورد نیاز در پروژه دسترسی داشته باشند و در زمان لازم با تاکید بر این اطلاعات و داده ها تصمیم گیری کنند.

شاید یکی از مشکلاتی که همه مدیران در اکثر پروژه ها با آن مواجه هستند عدم دسترسی سریع به اطلاعات مورد نیاز است. که موجب تاخیر در تصمیم گیری یا تصمیم گیری‌های نادرست می‌شود. در نهایت باعث تاخیر در اجرای پروژه، افزایش هزینه های پروژه و کیفیت نامطلوب اجرای پروژه میشود.

در حال حاضر سیستم های مدیریت اطلاعات در سطح ملی و بین المللی طراحی شده‌اند که یک سری بصورت اختصاصی برای شرکت های خاص و سری دیگر پلت فرم‌هایی برای استفاده عمومی طراحی شده‌اند. هرکدام از آنها نقطه ضعف‌ها و قوت‌هایی دارند. بطورمثال یک سری از انها خیلی پیچیده هستند و حتی کارهای نرم افزارهایی مثل MSP و P6 را هم انجام می دهند و استفاده از آنها خیلی پیچیده است. و شاید برای خیلی از سازمان‌ها استفاده از آن راحت نباشد. همینطور اکثر این سیستم ها وب بیس هستند و فقط از طریق دسترسی به وب سایت می‌توان به اطلاعات پروژه‌ها دسترسی پیدا کرد.

نماژه هم بر پایه وب طراحی شده وهم یک اپلیکیشن مدیریت پروژه هست که می تونید روی گوشی نصب کنید و هر زمان که خواستید به راحتی به اطلاعات مورد نظرتون دسترسی داشته باشید.

تو اپلیکیشن نماژه سعی کردیم بخش‌های مختلفی روکه هر مدیری تو پروژه به اطلاعاتش نیاز داره  رو طراحی کنیم. در حال حاضر این بخش ها تو اپلیکیشن نماژه قابل دسترسی هستند.

توسط |۱۳۹۸/۳/۵ ۲۲:۱۳:۲۴خرداد ۵ام, ۱۳۹۸|مدیریت پروژه, وبلاگ, پروژه‌های مدیران, کسب و کار|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه